fbpx

e-Akademia

Wiedza informatyczna od podstaw

Jeśli zastanawiasz się nad zdobyciem nowych umiejętności z obszaru IT, potrzebujesz nowych kompetencji lub myślisz o zmianie zawodu, to nasza e-Akademia jest właśnie dla Ciebie. To miejsce, gdzie naukę możesz zacząć bez jakiegokolwiek obciążenia finansowego, bez względu na to w jakim jesteś wieku i jakie jest Twoje doświadczenie zawodowe lub życiowe. 

Edukacja nie musi być kosztowna, oferujemy  darmowe kursy, które pozwolą na doskonalenie umiejętności informatycznych, co wymaga jedynie połączenia z internetem i laptopem lub smartfonem. Jest to świetny sposób, aby we własnym tempie zaznajomić się z nowymi tematami i pozostać na bieżąco z rozwojem technologii.

Dołącz do cyfrowego świata!

Podnoś swoje kompetencje IT i zdobywaj wiedzę o nowych technologiach

Cyber Plac (2)

Nasz zestaw szkoleń na platformie online obejmuje szereg przejrzystych i prostych lekcji. Zacznij od podstawowych szkoleń, ucz się programowania i czytaj artykuły na naszym blogu na temat podstaw pracy z komputerem. W dzisiejszym świecie technologie cyfrowe ułatwiają niemal wszystko, co robimy w życiu osobistym i zawodowym. 

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zmianą kierunku swojej kariery, dopiero zaczynasz, czy po prostu interesujesz się technologiami cyfrowymi, to nauka pozwoli wzmocnić Ci Twoje umiejętności i poszerzyć możliwości zatrudnienia na rynku pracy. 

Na naszym blogu znajdziesz szereg praktycznych treści, od podstaw komputera, instalacji drukarki, po tajniki e-commerce, e-administracji, czy porad jak napisać dobre CV lub jak korzystać z aplikacji Zoom. 

Czytaj ciekawe artykuły na naszym blogu!

Nauka programowania może być prosta

Programowanie nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Jeśli interesuje Cię nauka, to warto zacząć od kursu prowadzonego przez Jakuba Kwiatkowskiego. 

Zapraszamy na serię jego filmów wideo przeznaczonych dla osób początkujących, chcących nauczyć się programowania. Filmy mają za zadanie udowodnić, że nauka programowania nie musi być trudna i skomplikowana. 

Ambicją trenera jest stworzenie kursu programowania dla początkujących, dostępnego i zrozumiałego dla każdego, tak aby maksymalnie spopularyzować pasję do programowania i informatyki.

Zacznij kurs dla nieprogramistów już dziś!

Wprowadzenie do sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego

W Wasze ręce oddajemy profesjonalne szkolenie z wprowadzenia do sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Pokażemy jakie problemy rozwiązuje uczenie maszynowe i jak wybrać odpowiedni algorytm. 

Nie musisz być informatykiem, żeby przejść przez ten kurs, ani posiadać przygotowania z AI. Nasi znakomici koledzy i eksperci Ruslan Korniichuk i Nikolay Pavlenko opowiadają ściśle i na temat, bez skomplikowanych wzorów matematycznych, przytaczają prawdziwe przypadki użycia, porównują języki programowania. 

Poznaj wspaniały świat sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego!  

Dowiedz się jak działają chatboty

Chatboty to narzędzia pozwalające na komunikację człowieka z maszyną. Pośredniczą w kontaktach z systemami informatycznymi, imitując ludzki sposób porozumiewania się, korzystając z serwisów pozwalających na analizę zarówno tekstu pisanego, jak i mowy.

Szkolenie o chatbotach prowadzi Maria, która odpowiada na pytania czym są chatboty, jakie mają zastosowania oraz kto i gdzie je stosuje. Dowiecie się jak pomagają one użytkownikom na stronach internetowych, w komunikatorach jako asystenci głosowi i wirtualni. Będzie można posłuchać o procesie tworzenia chatbota, a także przyjrzeć się procesowi tworzenia szkicu rozmowy i prototypu chatbota. 

Jeśli interesujesz się tematyką botów, to ten materiał jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do góry